[no_pagination]
Všechno s nálepkou EKO bývá obvykle dražší. Nejde jen o to, že by se prodejci chtěli obohatit. Šetrná výroba s ohledem na lidská práva i ochranu přírody je prostě dražší. Dnes se však lidé nebojí si za tyhle kvality připlatit.

V ekologické podobě dnes můžete sehnat skoro cokoliv a výjimku netvoří ani potisk triček. Také ten se dá aplikovat v souladu s přírodou a dobrými pracovními podmínkami. Důkazem toho je MatesArt, firma jednoho člověka, jemuž záleží na budoucím osudu planety.

Volba je pouze na vás

Když má MatesArt dělat nějaký merch na zakázku, připravuje klientovi dvě až tři cenové varianty. Jedna je klasická a druhá ekologická, tedy využívá nejen ekologické potřeby pro sítotisk, ale i textil s certifikací FAIRTRADE či GOTS. Zboží s touto certifikací je vyrobené z organické bavlny, při zapékání potisku nesmrdí chemií, a ještě si můžete být jistí, že měli lidé při jeho výrobě zajištěné dobré pracovní podmínky.

Ekologický tisk je velkým lákadlem, klienti na něj slyší

Řada klientů si vybere tu ekologickou variantu. Proč? Ekologický tisk a kvalitní textilní zboží se totiž snáze nabízí dál. Je jedno, jestli budete svůj merch prodávat, rozdávat zákazníkům, nebo si necháváte vyrobit jen trička pro vaši partu, až spolu pojedete na vodu. V dnešní době už každý dokáže ocenit kvalitu. Mnohé firmy si dokonce na svém ekologickém chování postavily brand.

Vyzkoušejte to i vy

MatesArt zajistí textil i potisk. Běžně tiskne na mikiny, polokošile, trička, tašky, zástěry, tepláky, šátky nebo jiný textil. Nenabízí sice kusovou výrobu na zakázku, ovšem dokáže vyrobit kolekci textilu se stejným potiskem (třeba v různých barvách). Dokáže vytisknout hotový motiv, nebo ho zpracovat podle vašich požadavků. Běžně jsou zakázky realizované do 7 dnů od naskladnění textilu. Ten je objednán podle toho, jakou variantu si vyberete, a přijde zpravidla do dvou až tří dnů. V případě potřeby umí MatesArt i zázraky – zhotovit zakázku do pár dní.

Sdílejte článek