Zasíláte svým zákazníkům zboží? Nechte si vyrobit vlastní potištěné lepicí pásky

Přestaňte marnit prostorem, který lze využít k propagaci a ke komunikaci se zákazníkem. Nechte si vytisknou lepicí pásky s logem či vlastními texty.

Potisk lepicích pásek umožňuje získat skvělý nosič informací. Jednak bude vaše zásilka zákazníky snadno identifikovatelná. Klientovi se vaše firma doslova vryje do podvědomí a rovněž si jí bude více považovat, protože působí profesionálněji. Přitom zadat poptávku na výrobu vlastních lepicích pásek je velice snadné. Firma Obaly KREDO dodává nejen kvalitní lepicí pásky, ale zajistí i jejich profesionální potisk.

Odborníci z Obaly KREDO radí, že nejlepší kombinací informací na lepicí pásku je logo firmy, slogan a URL adresa webových stránek firmy, případně e-shopu. Pásky se však dají využívat i k poděkování zákazníkům za nákup, k výzvě k dalšímu nákupu, k propagaci speciální akce (například k propagaci výprodejů v daném období), nebo ke komunikaci sezónních informací (třeba v souvislosti s vánočními svátky apod.).

Jaké lepicí pásky vám Obaly KREDO vyhotoví?

Běžně používaná šířka lepicí pásky je 48 mm v návinu 60 metrů. Pásky se dodávají v kartonech po 36 kusech. Objednat si lze jednobarevný až tříbarevný potisk pásky.

Pro tisk dodáte podklady k tisku ve vektorové grafice. Firma při první zakázce vyhotoví štoček, který lze následně použít opakovaně. Doba dodání potištěných lepicích pásek bývá 3 až 4 týdny od schválení podkladů pro tisk.

Kvalitní obaly na jednom místě

Firma Obaly KREDO se specializuje rovněž na výrobu kartonových krabic a prodej obalových materiálů. Společnost vám na míru vyrobí klopové i výsekové krabice, včetně potištěných kartonových krabic (jednobarevný potisk).

Prodávané obalové materiály mohou být z papíru (kartonové krabice), z plastu i ze skla. Jde o skupinové, přepravné i prodejní obaly. V sortimentu nechybí pytle, sáčky, ZIP sáčky, bublinkové fólie, strečové fólie, poštovní obálky všech velikostí, tašky, balicí papír, vlnitá lepenka, včetně vázacího a výplňového materiálu.