Zažádejte o nebankovní půjčku pomocí sms

Ocitli jste se v nepříjemné finanční situaci, kdy neodkladně potřebujete finance, ale nemáte kde brát? Pokud víte, že budete moci částku nejpozději do 30 dnů vrátit, sáhněte po krátkodobé nebankovní půjčce, která vám vytrhne trn z paty.

Je to tak jednoduché

Zapomeňte na potupné obcházení bankovních institucí, v nichž se budete cítit provinile, jelikož nemáte vytvořenou dostatečnou peněžní rezervu, jak řada finančních poradců doporučuje. Výhodou nebankovní půjčky je fakt, že ji sjednáte online v pohodlí vašeho domova. Též se okamžitě dozvíte, zda byla schválena a během několika okamžiků se můžete těšit na částku na účtu. Vyhnete se tak zdlouhavé administrativě související s půjčkou, zjišťování účelu úvěru a nutnosti věřitele.

Jak postupovat?

Též u nebankovních půjček platí pravidlo, že je třeba půjčovat si peníze s rozmyslem. U krátkodobých úvěrů to platí dvojnásob, neboť délka splatnosti se pohybuje většinou do 30 dnů. V případě nesplacení do dohodnutého termínu vám hrozí sankce. Výši a délku splatnosti půjčky si navolíte v online kalkulátoru. Poté zadáte kontaktní a osobní údaje, doložíte potvrzení o výši příjmů. Dále je nutné mít bankovní účet vedený na své jméno a nebýt v prodlení s dalšími splátkami úvěrů. Samozřejmostí je rovněž plnoletost.

Peníze obratem

Projde-li vaše žádost úspěšně schvalovacím procesem, což se dozvíte během pár minut, peníze okamžitě putují na váš účet. Kdo si může půjčit? Jsou to jak pracující občané ve věku 20-68 let, tak osoby, které si půjčit z různých důvodů nemohou, nebo jim banka půjčit nechce. Jedná se zpravidla o seniory, studenty, ženy na mateřské dovolené. I takovíto lidé, pro něž je řada půjček u jiných finančních institucí nedosažitelná, mohou na nebankovní půjčku dosáhnout. Nesmí mít ovšem záznam v bankovním a nebankovním registru.