Veronika Bečková
8 května, 2022

Co je na tvorbě fotokalendáře tak zábavné a jaké s sebou jeho výroba přináší výhody? Sepsali jsme pro vás hned 7 důvodů, proč byste neměli již váhat a vrhnout se do jeho výroby. Ať už pro sebe nebo pro někoho jiného. Kalendář z vlastních fotografií není totiž pouhým doplňkem, ale předmětem, na který se budete dívat každý den. Proč by tedy jeho vzhled nemohl splňovat vaši představu o ideálním kalendáři?

Fotokalendář si vyrobíte na míru

Prvním důvodem, proč se okamžitě pustit do výroby fotokalendáře z vlastních snímků je to, že si můžete vyrobit kalendář na míru. Vyberete si jeho vzhled i to, zda bude kalendář nástěnný či stolní, týdenní, čtrnáctidenní či měsíční. Ušetříte si tedy zdlouhavé vybírání vhodného kalendáře, protože si vytvoříte svůj kalendář snů. Kdykoli se na něj podíváte, spatříte svou oblíbenou fotografii a znovu si vybavíte moment, ve kterém byl snímek pořízen. Kdo by si nepřál pociťovat takové pozitivní emoce při pohledu na pouhý kalendář?

Originalita především

Ruku v ruce s tím, že si kalendář z vlastních fotek vyrobíte na míru, jde také to, že každý fotokalendář je originální. Nikdo jiný na světě nebude vlastnit stejný kalendář, pokud mu jej vy sami nevyrobíte. Je-li originalita něčím, na čem si potrpíte, je vlastní fotokalendář něčím, co by vám nemělo doma či v práci chybět. Každý rok tak můžete vlastnit kalendář, s jehož pomocí si budete připomínat loňský rok nebo klidně i vzpomínky z dětství či školních let. Volba fotek do kalendáře totiž závisí pouze na vás. Pro jakou variantu se rozhodnete?

Fotokalendář snadno a rychle

Co se výroby fotokalendáře týče, je snadná a rychlá. Ze široké nabídky šablon si vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje a upravíte si ji k obrazu svému. Do kalendáře můžete vkládat i popisky a historky, které s fotkami souvisí. Máte-li rádi kalendáře se zajímavostmi, recepty či hádankami, jednoduše si je do něj vepište. Jakmile budete mít hotovo, svůj návrh odešlete a do několika pracovních dní vám přijde domů hotový kalendář.

Kvalitní provedení kalendáře na prvním místě

Máte obavy z toho, že provedení kalendáře z vašich fotek bude nekvalitní? Přečtěte si nejprve recenze od zákazníků a až následně se pusťte do výroby vlastního kalendáře u daného výrobce. Čím více pozitivních ohlasů od spokojených klientů, tím větší pravděpodobnost, že s výsledkem budete nad míru spokojeni. Na trhu s fotovýrobky ale panuje velká konkurence, takže si žádný výrobce nemůže dovolit vyrábět nekvalitní zboží, protože by se zbytečně připravil o své zákazníky, kteří by mu přeběhli ke konkurenci.

Výroba fotokalendáře vám nenaruší rozpočet

Mohlo by se sice zdát, že výroba kalendáře z vlastních fotografií může být cenově náročná, ale opak je pravdou. Za jeho vyhotovení nezaplatíte v žádném případě majlant, protože fotokalendáře jsou levnější, než byste možná čekali. Navíc vám kalendář bude sloužit po celý rok. Kromě nízké pořizovací ceny vám jeho výroba nezabere ani moc času. Jednotlivé fotografie pouze nahrajete do vybrané šablony a máte hotovo.

Skvělý vánoční dárek

Máte schované fotky z loňských Vánoc? Pokud ano, můžete vytvořit osobité kalendáře pro své blízké a podarovat je jimi k Vánocům. Ptáte se, jak s výrobou fotokalendáře souvisí zásoba vánočních fotek z loňského roku? Abyste se vyhnuli předvánočnímu shonu a stresu, můžete se do výroby kalendáře pustit již na podzim. Do kalendáře můžete namíchat fotografie z aktuální doby a na měsíc prosinec využít fotky z loňského roku. Svůj účel to splní. Budete mít pro své blízké originální dárky, které si zamilují, a to vše bez nepříjemného vánočního shonu.

Při výrobě vlastního kalendáře si užijete spoustu legrace

Kromě již zmíněných důvodů musíme podotknout i to, že výroba kalendáře je zábavná. Pokud se do jeho sestavování pustíte sami, hezky si u prohlížení jednotlivých fotek zavzpomínáte. Jste-li ale duší každého večírku a čím větší počet lidí se kolem vás vyskytuje, tím jste šťastnější, udělejte si z výroby fotokalendáře menší večírek. Jak? Pozvěte všechny, kteří se chtějí na výrobě kalendáře podílet nebo si vyrobit svůj vlastní. Společně vás čeká prohlížení stovek fotek, ze kterých budete muset vybrat jen ty úplně nejlepší. Zaručujeme vám, že se u toho pobavíte a užijete si spoustu legrace.

Výroba fotokalendáře je snadná, zábavná a tvůrčí. Výsledkem bude kalendář, který bude splňovat vaše představy, obsahovat jen vaše oblíbené fotografie a bude doplněn vašimi vtipnými poznámkami, komentáři a třeba i vyznačenými daty narozenin a významných rodinných událostí.

Sdílejte článek