adidas tenisky, které by ti neměly chybět v botníku

adidas stan smith

Tenisky se třemi pruhy jsou legendami po celém světě. Dennodenně je potkáváš v ulicích nebo na sportovních hřištích a jejich historie se často datuje do minulého století. Vzhledem k tomu, že adidas tenisek je na trhu nepřeberné množství, je možné, že už se ti z toho motá hlava a ty ani nevíš, jaké adidas tenisky si pořídit, aby byly trendy a zároveň nikdy nezklamaly tvůj osobitý styl. Přečti si následující řádky, kde se dozvíš, jaké adidas tenisky by ti rozhodně neměly chybět v botníku. Navíc s bonusem – všechny pořídíš do 3000 Kč.

1. adidas Stan Smith

Nejsou ikoničtější tenisky než adidas Stan Smith. Poprvé vyšla v roce 1973 a byla vytvořená především pro tenisový kurt a amerického tenistu Stana Smitha. Od 70. let let uplynul už nějaký ten pátek, spousta věcí se změnila, ale silueta Stan Smith stále zůstává. Můžou za to její čisté, elegantní linie, které z tenisky dělají nadčasovou věc. Jestli tedy existuje nějaká životní jistota, tak je právě nesmrtelnost těchto tenisek. I proto by měla mít místo ve tvém botníku. 

adidas tenisky stan smith
adidas tenisky stan smith

2. adidas NMD

Model adidas NMD by se dal volně přeložit jako teniska pro nomády. Nomádi totiž potřebují volnost a pohodlí, a to by tyto tenisky mohly přednášet. Jejich lehký a prodyšný svršek s technologii Boost ti zajistí komfort a oporu při každém kroku. Stylové barevné provedení už je jen třešnička na dortu. 

tenisky adidas NMD R1 OG
tenisky adidas NMD R1 OG

3. adidas ZX 1000

Tenisky z řady adidas ZX zažívali největší slávu v 80. letech, která se pomalu a jistě vrací. A milovníci tenisek jásají. Performance tenisky upravené tak, aby se staly lifestylovou botou jsou vždycky skvělý nápad. Jestli teda hledáš něco sofistikovanějšího, vsaď na adidas ZX 1000. Na Footshop.cz je najdeš ve spoustě barevných variantách, mrkni na to.

adidas tenisky ZX 1000 C
adidas tenisky ZX 1000 C

4. adidas Superstar

Původně teniska na basket, pak na skate a teď stylová bota do města. To jsou ve zkratce legendární adidas Superstar, které dopředu poznáš na 100 honů díky signifikantní špičce a výrazným třem pruhům na bocích. Pokud sháníš univerzální tenisku do města a nechce se ti každý den řešit, co si k nim obléknout, pak jsou Superstary jasnou volbou. 

tenisky adidas Superstar
tenisky adidas Superstar

5. adidas Forum low

adidas nám v poslední době ukazuje, že jestli něco umí nejlépe, tak je to oživení tenisek z jeho archivu. A tou jsou i tenisky adidas Forum low, které se sice narodily pro basket, ale v ulicích při každodenním nošení jim to sluší daleko více. Získají si tě pro svou univerzálnost, tvar i komfort. TIP: Pokud se ti nelíbí ten pásek na suchý zip, botu si klidně uprav a pásek ustřihni. Teniskám to na stylu vůbec neublíží. Spíš naopak. 

tenisky adidas forum low
tenisky adidas forum low