Čím obdarovat dědečka, tatínka, manžela, bratra či kamaráda?

Otázka vhodného dárku je na místě při každé příležitosti. Ať už nyní před Vánoci, při narozeninových oslavách, výročích, firemních večírcích, ale i svatbách.

Mezi tradiční dárky obvykle patří květiny, bonboniéry nebo lahev alkoholu. Pokud dáváte přednost originálním dárkům v neotřelém balení, je pro vás dárková bedna ta správná volba. Probourat se ke svému dárku páčidlem je nezapomenutelný zážitek.

Lahvinku dobré skotské můžete snadno předat v dárkové tašce, anebo ji vhodně zakomponovat do dárkového koše, který mimo jiné obsahuje i další pochutiny. Dalším způsobem je právě naše bedna s páčidlem. Dobrý alkohol i pochutiny skryjeme do dřevěné bedny, do které se jen tak někdo nedostane. Páčidlo je základ úspěchu.

Co to je bedna s páčidlem a jak funguje?

Bedny vyrábíme z kvalitní pevné dýhy a pro luxusní vzhled ji doplňujeme dřevěnými lištami po obvodu bedny. Jakmile bednu naplníme obsahem, víko pečlivě zapečetíme. Dostane se k němu jen oslavenec s kovovým páčidlem, které k bedně přikládáme.

Kdo bednu ocení a koho jí obdarovat?

Bednu ocení každý zručný muž, který si s páčidlem hravě poradí. Dárková bedna je skvělý dárek pro každý ročník. Jen si dejte záležet při výběru, aby mladistvým pod ruku nepadla bedna se slivovicí nebo bedna pro pivaře. Do beden dáváme také likéry, kvalitní rumy, whisky a jiné lihoviny. Bedna je ideální dárek pro dědečka, tatínka, bratra, kamaráda nebo manžela. Často ji dostávají také kolegové a šéfové v práci. Dárková bedna se zkrátka hodí pro každou příležitost.

Co všechno bedna obsahuje?

Do bedny vkládáme jakýkoliv alkohol, který oslavence potěší. Nejčastěji do bedny vkládáme pivo, destiláty, rum, whisky, víno nebo likéry. Vnitřek bedny vyskládáme dřevitou vatou, abychom předešli rozbití dárku. Vata zároveň vypadá hezky a je dokonalým designovým doplňkem, který dárku dodává šmrnc. K alkoholu přidáváme další dobroty, které zaplní vnitřek bedny a zamezi lahvi v pohybu.

Jak se bedna otevírá?

Pokud si chcete užít opravdovou zábavu, nechte oslavence otevřít bednu přímo na oslavě. Sledovat své známé s páčidlem může být nekonečný zdroj zábavy a budete na něj vzpomínat ještě po mnoho dalších let. Pevně zadělané víko může oslavence pořádně potrápit. Jedno je však jisté: Jednou se do bedny určitě dostane.