Veronika Bečková
21 prosince, 2022

Elektrické vozíky STILL RX otevřely novou éru logistiky. Nabídly zrychlení manipulace, zlepšily ergonomii práce, zvýšily bezpečnost, a to vše spolu s aplikací inteligentních asistenčních systémů.

Elektrický VZV od STILL je připraven pro manipulaci s břemeny o jedné i osmi tunách. Nové vozíky se zmodernizovaly i co se týče pohonu. Přestože se stále nabízí i s olověnými bateriemi, firma prosazuje přechod na moderní Li-Ion technologie, které jsou nejen ekologičtější, bezúdržbové, ale nabízí i řadu dalších výhod souvisejících s rychlým dobíjením i dlouhou dobou provozu na jedno nabití. Vozíky se prodávají v provedení od 24 do 80 V.

Vozíky STILL – to je výkon a ekonomický provoz v jednom

Je doslova radost objevovat, co RX vozíky dovedou. Například vozík RXE 10 až 16C s nosností až 1600 kg a jmenovitým zdvihem 6810 mm je malý, ale velice šikovný vozík s obrovskou obratností na minimálním prostoru. Vejde se i do velice těsných prostor a je ideální pro práci v úzkých uličkách v kontejnerech, nebo dokonce přímo v automobilech.

Naprostou špičkou je elektrický VZV RX 20. Jde o maximálně výkonný a dynamický vozík, který se díky svým vlastnostem stal nejprodávanějším elektrickým vozíkem. STILL se může pochlubit, že je to nejlepší vozík, který firma doposud vyvinula. Jde o vysokozdvižný vozík připraven pro nepřetržitý provoz s jednou baterií. Na jedno nabití dokáže zvednout až 302 břemen.

Zajímavé řešení poskytují rovněž vysokozdvižné vozíky s výsuvným zvedacím zařízením

Retrak FM-X je precizní zařízení umožňující výšku zdvihu až 13 m. Je opatřen stabilizací břemene a postaven na propracované ergonomické koncepci. Automatický vyrovnávací impulz má schopnost zastavit kývání stožáru ve výšce a čekací dobu u regálu tak snížit až o 80 %. Úspora času bývá obrovská.

Nové, použité i k pronájmu

Filosofie firmy STILL jednoznačně směřuje k uspokojení co nejširšího spektra zákazníků. Proto prodává nejen nové vozíky, ale své staré od zákazníků vykupuje, repasuje a nabízí je jako použité vozíky v perfektně funkčním stavu zákazníkům, pro které bývá nákup nového vozíku neekonomickým. Další možností pak je pronájem vozíků. I tuto službu STILL poskytuje.

Sdílejte článek