Jak pohodlně, chytře a moderně tisknout cokoliv vás napadne?

Jednou za čas potřebuje využít služeb tiskárny každý. Ať už jde o vytištění bakalářské práce, svatebních oznámení, nebo třeba tvorbu vizitek či firemních propagačních předmětů. Jenže v dnešní uspěchané době, kdy nemáme vždy čas zařizovat věci osobně během návštěvy provozovny, je potřeba přizpůsobit i životní styl, a začít hledat chytrá řešení. 

Pro ty z vás, kteří právě řeší zapeklitou situaci, kdy si potřebujete něco nechat vytisknout, ale ve vašem diáři se jen stěží najde volné okénko pro cestu do tiskárny a půlhodinové zadávání a dolaďování zakázky s místním personálem, máme dobrou zprávu. Řešení jsme našli za vás. Jde o online tiskárny, které právě zažívají přímo boom. Pojďme si trochu přiblížit jejich sortiment.

Široká nabídka profesionálních internetových tiskáren vám vyrazí dech

Oproti možnostem, které vám nabízejí běžné tiskárny, na které narazíte na každém rohu většiny větších měst, mají online tiskárny nesrovnatelně širší nabídku produktů a služeb. Obvykle lze sortiment velkých online tiskáren rozdělit do dvou kategorií. Propagační sortiment pro firmy a podnikatele, a nabídku, kterou běžně využívají lidé pro své soukromé účely. 

Mezi nekomerční předměty, které si ale samozřejmě mohou nechat vytisknout i firmy pro reklamní účely, patří například nástěnné i stolní fotokalendáře, jež se v posledních letech staly doslova hitem, který pod stromečkem nalézá takřka každá rodina. K bestsellerům této kategorie patří taktéž trička, klasické i termo hrnečky, klíčenky, plátěné tašky nebo například velmi populární kryty na smartphony s vlastní fotkou. Jako dárek skvěle poslouží i pero nebo třeba značkový nůž s gravírovaným věnováním nebo jménem. S vlastním motivem vám ale tiskárna může vyrobit třeba i balící papír.

Online tiskárny jsou ideálním řešením pro výrobu reklamních nosičů

Co se týče propagačních nástrojů, firmy a podnikatelé si jistě nejčastěji objednávají klasický sortiment, jako jsou vizitky, akční letáky, razítka, reklamní bloky s logem firmy, propagační tužky, katalogy, plakáty různých velikostí, reklamní stojany, samolepky nebo třeba hlavičkový papír. Dobrá online tiskárna vám ale nabídne kvalitní a rychlou výrobu třeba i restauračních menu, wobblerů na regály prodejen, bannerů, krabic, reklamních předmětů do dílny a do domácnosti, nebo například vzorníků. Výjimkou ale nejsou ani internetové tiskárny, kde najdete možnost nechat si vyrobit třeba luxusní reklamní deštníky, power banky, nářadí, otvíráky, ale také například startovní čísla pro sportovce.

Mimořádně vyhledávaným propagačním nástrojem jsou pak polepové folie. Jde totiž o velmi efektivní reklamní nosič. A to, ať už si necháte litou či reflexní folií polepit firemní vozový park nebo třeba výlohu prodejny. Pro druhý případ dokonce existuje speciální druh reklamní folie, jejíž vlastnosti jsou takřka geniální. Jde o takzvanou One way vision folii. Ta je vyrobena z materiálu, který zvenčí zobrazuje reklamní text či obraz, ale z druhé strany výlohy dovoluje nerušený pohled ven.