Jak si vyrobit mikinu s potiskem přímo na míru : Podrobný průvodce pro začátečníky

Jste-li kreativní duše a rádi se vyjadřujete prostřednictvím oblečení, máme pro vás speciální tip. Je jím oblečení s potiskem. Pro podzimní a zimní chladné dny oceníte zejména kvalitní mikinu, která na sobě může nést vaši oblíbenou hlášku z filmu, seriálu popř. lze použít čistě vlastní výtvor. Mikiny s potiskem budou letos zkrátka IN. Na následujících řádcích vám prozradíme, jak postupovat, abychom docílili dokonalého výsledku.

Jak postupovat při výrobě mikiny s potiskem?    

Výroba mikiny s potiskem není žádná věda. Jestli-že si na vlastní návrh netroufáte, můžete samozřejmě vybírat z již natištěných nápisů, které výrobci často třídí do tematických celků, jako jsou např. narozeniny, oslavy, hlášky z filmů a seriálů apod.. My se teď však zaměříme spíše na to, jak postupovat, když si chceme vyrobit vskutku originální mikinu přímo dle našeho gusta. Základem je výběr stylové mikiny. Ta může být s kapucí či bez ní. Dále si musíme zvolit trefný slogan či hlášku. Pak je třeba vybrat velikost a font písma a uvést jej při nákupu v objednávce. Doporučujeme volit kontrastní barvy, aby nápis na podkladu dobře vynikl. Chcete-li přidat k návrhu vlastní grafiku, logo nebo motiv, není problém. Návrhy můžete ve většině případech zaslat výrobci ve formátech jako je GIF, JPG či PNG. Výrobce pak zpracuje vaši objednávku a zašle vám finální verzi vámi navrhovaného modelu. Mikina s vlastním potiskem dostanete často na počkání do pár dnů.         

Mikina s vlastním potiskem

Jaké barvy, vzory či motivy zvolit, abychom byli v letošní sezóně in?

Chceme-li jít s dobou, měli bychom se orientovat i v nejnovějších módních trendech. Jestli-že ještě nevíte, které to pro letošní rok jsou, čtěte dále. Letos budou v kurzu zejména pastelové odstíny barev. Blýsknete se tak v mikině v meruňkovém, světle růžovém, krémovém či pistáciovém tónu. Do popředí se dostávají i přírodní barvy. Vybírat tak můžete mezi zemitými tóny, ale i modrými či zlatavými odstíny barev. Výhodou mikiny s potiskem je, že ji můžeme navrhnout čistě jen s nápisy, ale také s doplňujícími obrázky, vzory či logy. IN tak budeme např. v mikině s květinovými vzory či zvířecími motivy. Ať už drobné květy, maxi kvítky či zebrovaný motiv, ve všech případech zazáříte. Nic však nezkazíte ani bílou nebo černou klasikou. Pořiďte si novou mikinu s potiskem pro nadcházející podzim v trendy barvách i vy a okouzlete své okolí vlastní humornou hláškou či sloganem.        

Jaký střih a materiál mikiny vybrat, abychom letos vynikli?

Zaměříme-li se na střih mikiny, máme v zásadě na výběr ze 3 typů mikin. Vybírat můžeme vyštíhlenou slim fit verzi, která se doporučuje především pro muže a ženy s normální či atletickou postavou. Výhodou slim fit mikiny je, že krásně obepne tělo a dá vyniknout dámským i pánským křivkám. Dalším typem střihu je tzv. regular fit střih. Mikina v regular střihu je volnější a zákazníci si ji cení zejména pro pohodlí, které bezesporu poskytuje. Třetím střihem mikiny je tzv. oversize typ, který má tu výhodu, že zakryje i nějaké to kilo navíc. Velkou pozornost bychom měli věnovat i výběru materiálu, z kterého je mikina vyrobená. Velké oblíbenosti se těší zejména mikiny z přírodních materiálů. Prim hrají především mikiny ze 100% bavlny, popř. mikiny z jejím vyšším podílem. Bavlna je příjemná na dotek a zaručí nám tak vysokou míru komfortu.