Veronika Bečková
17 července, 2022

Proč si nevybavit svou pracovnu, domácnost a studovnu lakovanými nebo běžnými kovovými regály, které jsou vyráběny na Slovensku a přináší vám pětiletou záruku. Od ostatních regálů se liší vysokou nosností, dlouhodobou živností a dají se využít i v rámci doplnění designu ve vašem domě nebo kanceláři! To a více vám dává záruku, že se hodí prakticky do jakéhokoliv interiéru.

Regály v domácnosti jako knihovna nebo součást květinové výzdoby

Na výběr máte z lakovaných nebo klasických pozinkovaných konstrukcí, které jsou ideální do domácností a dokáží podtrhnout výzdobu. Výběr regálů určí, zda jste hraví, praktičtí nebo prostě máte rádi pořádek nebo netradiční provedení úložného prostoru pro knihy a květiny. Pokud máte doma mazlíčky, nemusíte se bát, že by konstrukci shodili. Systém montáže a každý prvek je zcela bytelný a odolný. Samotná konstrukce je velice stabilní, a navíc ji lze ukotvit ke zdi!

Police mají různou nosnost, a tak záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Regálové police jsou vyráběny z HDF materiálu, který je pevný a odolný. A právě díky dřevu se hodí do domácnosti. Na regály se hodí spíše převislé rostliny, které volně splývají dolů k zemi. Do regálů se dají police dokoupit, takže si můžete pořídit více knížek!

Rozřazování materiálů do skupin

Domácí regál se nejčastěji používá k určité archivaci opravdu velkého množství dokumentů, které každým měsícem rychle přibývají. A dejme si ruku na srdce, že po nás se pořád chce něco dokládat a běžně nemůžeme nějaké dokumenty najít! Snažíme se pokaždé dopisy někam zastrčit s tím, že se na ně za chvíli podíváme, ale ejhle, vzpomeneme si na ně až když je po nás někdo chce. Regály mohou být lékem pro váš zlozvyk. Dejte si vše do šanonů a můžete papírky a dokumenty rychle připojit k ostatním.

Přestaňte pouze snít o pořádku, začněte již dnes! 

Sdílejte článek