K čemu slouží lipozomální vitaminové doplňky a proč je užívat

Staráte se o své zdraví? Zamýšlíte se nad tím, jak se stravujete a jak žijete? Kontrolujete množství alkoholu, které vypijete a kouření se vyhýbáte obloukem? Ač se o své zdraví staráte všemi doporučovanými metodami, někdy přijde vhod i trochu pomoci v podobě doplňků stravy. Které druhy zvolit a proč?

K neutralizaci volných radikálů

Ať žijete sebevíc zdravě, volné radikály se i přesto ve vašem těle vyskytují. Naštěstí jsou k jejich likvidaci stvořené antioxidanty,které si tělo umí vyrábět samo, ale pomoc v podobě lipozomálního glutathionu je rozhodně vítaná. Právě glutathion je totiž nejúčinější antioxidant, který existuje.

Na posílení imunity

Důležité je také pravidelné posilňování imunity. Toho dosáhnete pestrým jídelníčkem, řízeným otužováním a také s pomocí bylinek. Pro podporu vaší obranyschopnosti je praktické zařadit do svého jídelníčku, zejména v chladných měsících, lipozomální vitamín C+D3+Zinek. Kombinace těchto vitaminů posílí vaši imunitu a zároveň se postará o zdravý růst kostí, zubů, vlasů i perfektní stav pokožky.

Proč doplňky stravy v lipozomální formě

A proč při vybírání vitaminových doplňků stravy preferovat právě lipozomální formu? V odborných studiích vyšlo najevo, že lipozomální forma se nejlépe vstřebává. Běžné doplňky stravy v podobě tabletek mají vstřebatelnost maximálně 20 %, zatímco lipozomální doplňky se mohou pochlubit až 90 % vstřebatelností.

Nenechte se letos zaskočit chřipkou a vyvarujte se jí včasným užíváním kvalitních vitaminových doplňků stravy. Kromě posílení imunity pomohou také zlepšit vaši psychiku, sníží pocit únavy, dodají vám energii a pomáhají podporovat vstřebatelnost dalších vitaminů.

Zdroj obrázku: insta_photos / Shutterstock.com