Kabelka podtrhuje osobnost každé ženy

Říká se, že kabelek nemá žena nikdy dost. S jistotou lze říct, že je ozdobou všech dam a také skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost. V neposlední řadě jsou ale také praktickým doplňkem. Také už pokukujete po novém kousku do své výbavy?

Dámské kabelky jsou nejen nezbytným doplňkem, ale také způsobem, kterým lze dát na odiv svůj osobitý styl. Od kabelky se očekává, že pojme velké množství věcí – přes telefon, peněženku až po kosmetické doplňky či notebook.

Najít tu správnou pak může dát pořádně zabrat. Na výběr máte ze spousty barevných provedení, materiálů, velikostí i stylů, což umožňuje ženám vybrat si takovou, která bude vyhovovat jejich potřebám a vkusu. A jaké jsou tedy konkrétní možnosti?

Ideální kabelka na cestování

V případě, že potřebujete mít obě ruce volné, ale stále mít své nezbytnosti na dosah, skvěle poslouží praktické crossbody kabelky Rieker. Při letních dovolených oceníte zejména bezpečnost, kterou tato kabelka zajišťuje. Jak z názvu vyplývá, nosí se křížem přes celé tělo, a tak své cennosti budete mít neustále pod kontrolou.

Kabelku si můžete přizpůsobit svým preferencím díky nastavitelné délce popruhů. Nespornou výhodou je také fakt, že crossbody kabelku nemusíte sundávat, jak je tomu v případě batohu.

Tyto kabelky můžete vybírat jak ve sportovní verzi, tak i v elegantním duchu. Záleží čistě na vás, jaký styl je vám bližší. Nezapomeňte si kabelku občas přehodit na opačnou stranu, abyste dali odpočinout rameni i zádům.

Kabelka do ruky či kabelka přes rameno?

Stejně jako kabelky přes rameno, jsou i kabelky do ruky velmi oblíbenou a elegantní záležitostí. Kabelky přes rameno jsou populární pro svou praktičnost a jsou vhodné pro každodenní nošení. Elegantní dojem navodí spíše kabelka do ruky.

Ať už si vyberete kabelku do ruky nebo kabelku přes rameno, nezapomínejte, že jde o výbornou příležitost, jak dodat svému outfitu finální dotek. Je také důležité vzít v úvahu množství věcí, které potřebujete mít u sebe. Inspiraci pro svůj výběr můžete načerpat na Rieker-eshop.cz.

Nevyhýbejte se výrazným barvám

Při výběru barvy se zamyslete, jaké odstíny oblečení nosíte nejčastěji. Měla byste si vybrat kabelku v barvě, která vám přináší radost a umožňuje vám cítit se sebevědomě.

Černou kabelkou samozřejmě nic nepokazíte, ale nemusíte se bát ani výraznějších barev. Kabelka by měla ladit s barvou bot, aby outfit působil uceleně. Máte už vybranou tu svoji? Prozkoumejte kabelky Rieker a najděte si tu pravou!