Kdo si hraje s RC stavebnicemi, nezlobí!

Vynikající tip na dárek pro dítě i dospělého, skvělý způsob, jak společně s rodinou zabít nudu, nekonečná a chytrá zábava… to vše jsou RC stavebnice. RC stavebnice potěší všechny, kteří si svůj RC model rádi napřed sami složí! RC stavebnice mají řadu výhod, do hry vtáhnou děti i dospělé.

Co jsou RC stavebnice?

RC stavebnice v sobě kombinují hned dvě věci – model dopravního prostředku na dálkové ovládání a stavebnici. Oproti klasickým modelům na dálkové ovládání přináší RC stavebnice mnohem větší porci zábavy, a nejen zábavy! Složit model auta Land Rover Defender, jeřáb nebo odtahovku, motorku, policejní auto nebo Jeep Wrangler to dá práci a vyžaduje soustředění. Spolu s RC modely jednoznačně dětem kupujete také trénink jejich trpělivosti, rozvoj myšlení a motorických schopností.

RC stavebnice jsou k dostání v různém provedení, a proto není problém vykouzlit úsměv na dětské tváři pásovým rypadlem, vozem PORSCHE, červeným broukem Volkswagen, PICK-Upem King 2 v 1 a dalšími modely.

Dále snad neexistuje jednodušší způsob, jak tatínky přimět k tomu, aby se více věnovali svým dětem. RC stavebnice zajistí nekonečnou zábavu tatínkům, klukům i holkám. Zatímco tatínek s dětmi bude model skládat, maminka může dovařit oběd a pak mohou RC stavebnicový model všichni společně vyzkoušet.

Jaké výhody nabízejí RC stavebnice?

– RC stavebnice plní hned několik funkcí najednou,

– RC stavebnice rozvíjí myšlení dětí a trénují jejich trpělivost a manuální zručnost,

– RC stavebnice v sobě kombinují stavebnici a model na dálkové ovládání,

– jsou plně funkční, každý model nabízí pohonný akumulátor a nabíječku,

– z některých RC stavebnic  lze postavit i dva modely vozů, fantazie zde však není limitována,

– RC stavebnice jsou kompatibilní se stavebnicí LEGO, a tak váš model nemusí mít nikdy svou konečnou podobu.

Trápí vaše děti nuda často? RC stavebnice s ní zatočí, protože kdo si s RC stavebnicemi hraje, nezlobí!