Nail trendy pro rok 2021. Rozzařte své nehty!

Na vytvoření manikúry v pohodlí domova nebyla nikdy lepší chvíle. Řada z nás začala experimentovat a přinášet do nail artu něco nového a zajímavého. Díky tomu je nail design pestrý, bohatý a manikúra se stala nejdůležitějším prostředkem sebevyjádření. A dokonce i muži si začali dekorovat své nehty. Dnes si proto řekněme o hlavních nehtových trendech pro rok 2021. 

Široký výběr gelových laků najdete zde https://makeup.cz/categorys/150141/

Čím víc barev, tím lépe

Jinak řečeno: duha na nehtech! Taková manikúra je opravdu skvělým příkladem toho, jak rychle a snadno upozornit na své nehty. V tomto designu neexistují žádná přísná pravidla, kontrastní barvy budou vypadat stejně dobře jako pečlivý přechod barev jednoho odstínu.

Japonská manikúra

Japonská ekomanikúra je trend, který se stává čím dál tím populárnější. Jde o celou filozofii zaměřenou především na zdraví nehtů, ne na těžký design nehtové ploténky. Japonskou manikúru si vyberou ty, kteří upřednostňují zdravý a přirozený lesk nehtů.

Minimalismus

Nenápadná nude manikúra s jemným kamínkem na každém nehtu nebo jen na několika z nich. Můžete také použít fólii nebo malé třpytky. Na nehtech budou vypadat opravdu elegantně.

Akrylová modeláž nehtů, kamínky, velké prvky

Typ nehtového designu, který se těžko nanáší, ale stejně je velmi populární. Drobným nedostatkem je fakt, že nejspíš budete potřebovat chvíli, abyste si na něj zvykla. Když se to povede, velmi dlouho se nerozloučíte!

3D design

Poměrně nový typ manikúry, řada odborníků ho považuje za nejatraktivnější. Nevypadá tak výrazně jako předchozí varianty, ale má svou neobvyklou krásu.

Neon

Smělý, výrazný a takový design, se kterým budete v centru pozornosti. Neonový lak (nebo pouze neonové akcenty na nehtech) promění manikúru v jasnější a odvážnější. Tyto barvy vypadají krásně na dlouhých i krátkých nehtech.

Grafické prvky v manikúře

Potisky, vzory, abstrakce, detaily. Máte rádi ornamenty, kruhy či trojúhelníky? Ozdobte nehty geometrickými tvary, přidejte podle potřeby třpytky, fólii nebo kamínky. A máte hotovo!