Pánské boty Adidas NMD: Sázka na klasiku i neotřelý design

Styková obuv nejen pro volný čas. I takto je možné označit boty z řady Adidas NMD. Vždyť už při pohledu na ně člověku utkví v paměti motiv siluety, který je jednoduchý, ale velmi vkusný a trefný. Když se spojí se samotnými barvami a oním zmiňovaným motivem funkční vlastnosti bot, není co řešit. Třeba taková pěnová podrážka Boost také stojí minimálně za zmínku. Dokáže velmi elegantně tlumit došlap a v botách si pak připadáte naprosto komfortně. Stabilní pozice nohy jak při chůzi, tak i při běhu je jakousi samozřejmostí, na niž se můžete u značky Adidas spolehnout. Pojďme se tedy podívat na některé zajímavé pánské modely ze série NMD.

Adidas Originals NMD R1 Spectoo

Začít bychom mohli poněkud divočejší kombinací bot. Konkrétně vybíráme model Adidas Originals NMD R1 Spectoo. Některé z bot jsou charakteristické hlavně svítivou zelenou barvou. Tu dávají na obdiv naprosto precizně. Ač se může zdát, že boty jsou barevně tak nějak jednolité, opak je pravdou. Fosforová zelená je tady patrná v několika různých odstínech. Hodně zajímavá je i struktura materiálů. Boty jsou jak hladké, tak i v několika částech prošívané. Dokonce i na černé podrážce jsou patrné prvky v zelené fosforové barvě. Najdete je však i v jiném barevném provedení.

Raději byste bílé tenisky?

Jasně, proč také ne? Hodně zajímavé bílé tenisky představují NMD R1 Primeblue. Tvoří je v podstatě pouze odstíny tmavší nebo světlejší bílé barvy. Výjimku tvoří pouze podrážky vyvedené v hnědooranžovém odstínu. Jakousi klasikou je u těchto bot sytě bílá barva. Ta celé obuvi dokonale dominuje. Jinak ale koresponduje s poněkud tmavší bílou síťovinou. Ta tvoří také poměrně velkou část obuvi. O pohodlí se určitě v těchto botách obávat nemusíte.     

Modré variace bot NMD R1

Máte rádi modrou barvu a spousty jejích odstínů? Pokud ano, jsou pro vás jako stvořené  třeba modré Adidas boty NMD R1. Jejich základem je bezesporu světlejší modrá barva. Ta je v podstatě kombinována s plátky tmavé modré a černé. Celek pak vypadá naprosto skvěle. Plátky tmavé barvy jsou u těchto bot patrné mimo jiné také po bocích podrážky. Ta je logicky vyvedená v bílé barvě. Dochází tak k naprosto dokonalému kontrastu.  

Je vhodnější sázka na červenou?

Tak to už si musíte rozmyslet sami na základě konkrétního outfitu. Tak jako tak je model NMD R1 Primeblue maximálně pozoruhodný. Boty jsou fakticky celé červené a rozhodně nijak nezklamou, ba naopak. Červená barva bot ale není úplně stejná ve všech jejich částech. Naopak se její odstíny mění. Tím pádem vznikají neotřelé kombinace, které zaujmou na první pohled. Logo Adidas dodá botám jakýsi další rozměr. Vybrat si tyto boty můžete v katalogu  Flexdog. K dispozici ne tady i spousta dalších různých modelů bot nejen značky Adidas. 

Zdroj obrázku: Klintsou Ihar / Shutterstock.com