Veronika Bečková
21 ledna, 2022

Milujete pohodlí a komfort? Máte rádi nonšalantní oblečení? Vsaďte na efektní vzorované punčocháče, díky kterým Vaše stylizace získá grungeový charakter. Podívejte se na nejmódnější vzorované punčocháče a na to, jak si s nimi vytvořit outfity pro různé příležitosti.

Vzorované punčocháče – k čemu se hodí?

Vzorované punčocháče nabízejí širokou škálu zajímavých modelů na výběr. Nejde jen o jemné punčocháče ve tvaru hrášku nebo oblíbené síťované punčochy, ale také o ty s originálními vzory – s geometrickými motivy nebo imitující nadkolenky.

V teplejších měsících se hodí vzorované punčocháče, které zpestří Vaši stylizaci. Naopak ty silnější budou skvělou volbou na podzim a v zimě pro větší komfort v chladném počasí.

Efektní vzorované punčocháče lze kromě šatů a sukní kombinovat i s krátkými šortkami nebo dokonce džínami s rozparky. S nimi obohatíte každý outfit a budete přitahovat pozornost jiných. Možnosti jsou neomezené!

Jaké vzorované punčocháče jsou nejmódnější?

Pokud chcete, aby Vaše stylizace získaly nový, nonšalantnější, rockerský charakter, vsaďte si na punčocháče, které se hodí k volnějšímu oblečení, jako jsou boho šaty nebo džínové šortky.

Módní vzorované punčocháče, které budou grungeovým doplněním stylizace:

- Síťované punčocháče – klasikou jsou černé síťované punčocháče, můžete si vybrat ty s velkými nebo menšími oky.

- Pruhované punčocháče – vodorovné pruhy s transparentními vsadkami jsou skvělé pro rockové stylizace.

- Kostkované punčocháče – kostkované punčocháče se světlejšími a tmavšími čtverci jsou skvělým doplněním stylizace.

- Kosočtvercové punčocháče – hodí se nejen ke klasickým outfitům do kanceláře, ale také i na setkání s přáteli nebo na koncert.

- Punčocháče jako punčochy, nadkolenky – pohodlná alternativa, která dodá stylizaci smyslný charakter.

- Punčocháče s výřezy – horizontální řezy na punčocháčích jsou skvělým návrhem pro ženy, které milují odvážné oblečení. V nabídkách výrobců jsou k dispozici také punčocháče s imitací výřezů.

Vzorované punčocháče - nápady na stylizace

Pokud chcete s krátkými mini šaty vytvořit grungeovou stylizaci, vyplatí se přidat k ní vzorované punčocháče. Vyberte si ty imitující nadkolenky nebo s geometrické motivy. Doplňte je džínovou nebo koženou bundou. Váš outfit doplní také lodičky na sloupku, šněrovací polobotky na podpatku nebo rockerské workery.

Vzorované punčocháče, například síťované nebo pruhované či kostkované, budou skvěle vypadat také s krátkými džínovými šortkami. Doplňte je tričkem s potiskem nebo volným a krátkým svetrem. Flanelovou košili si můžete uvázat v pase. Během chladného dne, přehoďte si přes ramena koženou nebo městskou bundu.

Vzorované punčocháče lze také nosit pod džínami s dírami a odřeninami. Celé stylizaci dodají grungeový vzhled a okamžitě upoutají pozornost.

Sdílejte článek